Lajme

E tmerrshme: Rrokulliset vetura në fshatin Arllat të Drenasit

Autori: Gazeta inFokus 16:51 | 26 November 2017

Një veturë është vet-aksidentuar para pak minutash në fshatin Arllat të Komunës së Dreanasit.

Shkak i këtij aksidenti ka qenë shpejtësia e madhe, për të cilën ka bërë që vetura të dalë nga rruga.

Nuk ka të lënduar, përveçëse dëmeve materiale.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera