Rozë

E si të mos duket Tayna e bukur me gjithë këtë photoshop

Autori: Gazeta inFokus 18:49 | 24 November 2020

Rep artistja Tayna është treguar mjaft aktive me projekte muzikore edhe gjatë pandemisë.

Por jo vetëm kaq. Ajo ka qenë non stop aktive edhe me postime në rrjetet sociale ku çdo herë ka tërhequr vëmendjes pas vetes

Si zakonisht ajo çdo herë komentohet e komplimentohet tej mase sidomos sa i përket pamjes së jashtme.

E në një video që ka sjellë fundmi herë ajo është shfaqur në top formë, por që si zakonisht ajo përdori shumë efekte duke e zbukuruar veten me zor.

Rikujtojmë se projekti i saj i fundit dhe shumë i pëlqyer është kënga ‘Qe qe’

Të tjera