Lajme

E rrahu gruan, arrestohet një person në Fushë Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 09:49 | 14 January 2022

Një person është arrestuar në Fushë Kosovë, të enjten, pasi në vazhdimësi kishte sulmuar fizikisht gruan e tij, shkruan Gazeta Infokus.

Policia ka bërë të se të dy palët janë intervistuar.

Ndërkaq, me vendim të prokurorit i dyshuari për dhunë në familje është dërguar në mbajtje.

“Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë./Gazeta Infokus/

Të tjera