Lajme

E rëndë: Një tjetër aksident me fatalitet, vdes motoristi pasi u ndesh me një veturë në Mitrovicë

Autori: Gazeta inFokus 17:44 | 23 June 2024

Para pak minutash ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku mes një veture, motoçiklete dhe kamioni në hyrje të Mitrovicës, raporton Sinjali.

Nga pamjet e publikuara nga ‘Mitropol’, shihet se në vendin e ngjarjes ndodhen Policia dhe se duket një trup i mbuluar në rrugë.

Nga informacionet e para, raportohet se motoçiklisti ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Marsi sjell Magji në ETC

Të tjera