Fun & Video

E reja nga Tirana sfidon temperaturat, zhvishet në mes të rrugës dhe kërcen para kalimtarëve

Autori: Gazeta inFokus 12:18 | 14 January 2022

Ndonjëherë duket se nuk na bën më asgjë përshtypje, pasi në rrugët e qytetit mund të shohësh çdo gjë. Ditën e sotme, një vajzë e cila po ecte në trotuar, krejt papritur ka vendosur që të zhvishet dhe të kërcejë gjysmë e zhveshur para një dyqani dhe kalimtarëve.

Ngjarja në fjalë ka ndodhur në Tiranë dhe menjëherë ka tërhequr vëmendjen e kalimtarëve, të cilët janë ndaluar edhe për ta filmuar.

Siç vihet re nga pamjet, një prej qytetarëve vë duart në kokë nga ajo që sheh. Përveç veprimit të pazakontë të gjithë habiten se si ajo ka guxuar ta bëjë një gjë të tillë, pasi edhe temperaturat janë të ulëta.

Të tjera