Rozë

E parezistueshme: Arta Elezaj nga makina në Dubai shfaqë gjoksin bombastik

Autori: Gazeta inFokus 21:45 | 05 May 2021

Aktorja e njohur kosovare, Arta Elezaj, vazhdon të jetë njëra nga femrat e showbizit shqiptar më të komentuara, shkruan Gazeta inFokus.

Elezaj vazhdimisht shfaqet seksi në postimet e saja të shumta në rrjetin social instagram.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi nga makina në Dubai, ku në plan të parë shihet gjoksi i saj bombastik.

Në këtë postim aktorja nga Klina ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj, të cilët janë në numër të madh.

Më poshtë keni postimin e Arta Elezajt./Gazeta inFokus/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ARTA ELEZAJ (@artaelezaj)

Të tjera