Rozë

E papritur, pas largimit të Kiarës, Eif e puthë Luizin!

Autori: Gazeta inFokus 21:18 | 24 April 2023

Pas leximit të zarfit banorët veshën bluzat e bardha dhe të gjithë dolën në oborrr për të luajtur lojën “Mos u nxeh”. Loja u shoqërua me momente shumë argëtuese e të qeshura pafund.

Kristi ishte i pari që gaboi dhe piu kosin nga Pascual.

Ai më pas bëri 10 pompa, pjesë e dënimit të lojës. Pas tij, edhe Deamishel kreu dënimin e saj duke u futur në pishinë me komerdare si dhe bëri disa pompa në oborr.

-Advertisement-

Luizi kishte si dënim të bënte xhiro me biçikletë rreth pishinës.

Ai madje mori dhe Nitën dhe e hipi atë mbi biçikletë dhe të dy u rrotulluan rreth e qark pishinës.

Jori nga ana tjetër, u rikthye ne Start në pikën fillestare, për t’iu rikthyer edhe njëherë lojës.

Nga ana tjetër, Efi u “ndëshkua” kështu duke e puthur në faqe Luizin.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera