Rozë

E papritur, Justin Bieber e ndjek në Twitter këngëtarin shqiptar (Video)

Autori: Gazeta inFokus 15:55 | 25 April 2017

Këngëtari i njohur Endri çdo ditë e më shumë po arrin suksese në karrierën e tij.

Endri tashmë ka bërë shumë fansa dhe është shumë i ndjekur në rrjetet sociale, transmeton Gazeta Express.

Mirëpo këtë nuk do ta besoni.

-Advertisement-

Këngëtari i njohur më famë botërore Justin Bieber po e ndjek Endrin në Twitter.

Këtë e ka bërë të ditur menaxheri i Endrit përmes një postimi në profilin e tij në Instagram.

‘Justin Bieber i ben follow ENDRIT ne Twitter’, kishte shkruar ai.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

BKS-ja kërkon nga Institucionet që sigurimi për bujqit të bëhët obligativ

Të tjera