Fokus

E pabesushme/ Nuredin Ibishi nëse nuk do të ishte Ekspert i Sigurisë, ja çfarë do të ishte

Autori: Ermirë Berisha 23:37 | 29 April 2022

Eksperti i Sigurisë, Nuredin Ibishi, ka thënë se nëse nuk do të isha ekspert i sigurisë atëherë do të isha kamerier, shkruan Gazeta inFokus.

Ibishi  për punën e kamerierit ka folur me një qëndrim mjaftë interesant, duke e cilësuar si një punë që do ta kryente në mënyrë perfekte.

“Nëse nuk isha kanë ai çka jam tash dhe nuk i kisha bo me kaq dëshirë, atëherë do të kisha rolin e kamerierit, do të isha një kamerier i shkëlqyer që do të shërbeja perfekt, sepse e kam një ndjenjë të iu bëjë mirë njerëzve dhe të i shoh që janë të kënaqur me shërbim timin”, tha Ibishi ekskluzivisht për emisionin “N’Konak” me Islam Morinën./Gazeta inFokus/

Të tjera