Rozë

E PABESUESHME: Shikoni ngjashmërinë mes Borës dhe Xhensiles në këto fotografi

Autori: Ermirë Berisha 18:52 | 27 July 2022

Bora Zemani dhe Xhensila Myrtezaj vazhdojnë të jenë ndër figurat më të dashura për publikun shqiptar, shkruan Gazeta inFokus.

Përveç paraqitjes së tyre profesionale ato vëmendje të veçantë marrin edhe me bukurinë e tyre.

E ajo çfarë bie në sy është ngjashmëria mes dy bukurosheve ku në këto fotografi është mjaftë e  vështirë ti dallosh./Gazeta inFokus/

Xhensila Myrtezaj
Bora Zemani

Të tjera