Rozë

E pa besueshme se si dukej dikur Shkurte Gashi (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 00:02 | 02 May 2017

Tani është një zeshkane e rreshkur, me tipare të veçanta, por nuk ishte gjithmonë kështu.

Këngëtarja e njohur dhe shumë e angazhuar Shkurte Gashi, është mjaftë aktive në muzikë, në mbrëmje, ahengje, etj., shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja Shkurte Gashi po shfaqet e sofistikuar dhe mjaftë bukur.

Ajo ka ndryshuar shumë ndër vite.

Ju ftojmë të shikoni se si ka evoluar pamja e këngëtares.

Image

Image

Image

Image

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera