Rozë

E njohur në faqen për të rritur, modelja është e bindur se alienët ekzistojnë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:17 | 26 July 2022

Modelja e faqes për të rritur, Elle Brooke, është një nga ato personazhet që opinionet dhe mendimet e saj i jep në çdo moment. E kështu ka bërë edhe së fundmi, ku 24-vjeçarja nga Surrey ka folur për UFO-t.

“Unë besoj patjetër në fantazmat dhe gjërat. Natyrisht. Ndoshta jo për sa i përket figurës, sikur duhet të jenë formë njerëzore apo diçka e tillë, por unë patjetër mendoj se ka diçka tjetër atje”, ka thënë modelja e “OnlyFans” për “Daily Star”.

“Vetëm se nuk mund ta shohim atë, unë padyshim besoj në shpirtrat dhe dikush që është atje për ju”, ka shtuar ajo.

Elle, e cila është një nga modelet më të njohura në faqen për të rritur në Mbretërinë e Bashkuar, ka treguar disa nga kërkesat e çuditshme të fansave.

“Unë marr shumë kërkesa që nuk më duken të çuditshme. Një herë kam bërë video ku më duhej të përdhunohesha nga një fantazmë”, ka rrëfyer ajo.

Etiketa:

Të tjera