Fokus

E MREKULLUESHME: ZGJOHU plotëson misionin e tij, me ndihmën e Halil Kastratit bëjnë me shtëpi një nënë që ka burrin dhe fëmijën e sëmurë

Autori: Gazeta inFokus 19:14 | 01 December 2023

Drejtuesi i shoqatës humanitare “Jetimat e Ballkanit”, Halil Kastrati i ftuar në emisionin më motivues në Kosovë “ZGJOHU” me Era Berishën, ka bërë të lumtur një nënë të dy fëmijëve, shkruan Gazeta Infokus.

Kastrati në kuadër të rubrikës “TI MUNDESH”, ka dhuruar një banesë për zonjën Loresa Koliqi.

Plotë lot e emocione si asnjëherë tjetër mund t’i ndiqni neser nga ora 20:00 në të gjitha platformat e Gazetës Infokus.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Afati i fundit për regjistrime në programin MSc. Data Science & Analytics në UNI – Universum International College – Powered…

Të tjera