Rozë

“E mrekullueshme si gjithmonë”/ Aktorja 64-vjeçare nuk i lë vend imagjinatës me pozat “topless” (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 09:51 | 26 July 2022

Sharon Stone është shfaqur sensacionale teksa ka pozuar “topless” të dielën. Aktorja e famshme e Hollywood-it i ka lënë pak vend imagjinatës gjatë realizimit të disa fotografive seksi pranë pishinës.

“Mirënjohje e papërsosur në një ditë të përsosur”, ka shkruar 64-vjeçarja krahas pozove të saj, duke treguar se mosha për të është thjesht një numër.

Në imazhet në fjalë, Stone shfaqet e veshur me një palë bikini ngjyrë leopardi jeshile dhe një peshqir në shpatulla, duke mbuluar paksa edhe gjoksin.

Duke treguar nxirjen e saj plot shkëlqim, aktorja e nominuar për çmimin Oscar ka pozuar duke shikuar drejt qiellit dhe duke qeshur.

Ndërkohë look-un e saj e kishte kombinuar me një gjerdan floriri dhe flokët biond kishte vendosur që t’i mbante të lëshuara.

Ndërkohë fansat e aktores së famshme u mahnitën nga fotot e saj dhe nuk ia kursyen komplimentet: “E mrekullueshme si gjithmonë”.

Etiketa:

Të tjera