Lajme

E mitura nga Gjakova bashkëjetonte me një burrë kërkon tretman mjekësor, kjo është arsyeja

Autori: Gazeta inFokus 09:57 | 09 November 2021

E mitura nga Gjakova bashkëjetonte me një burrë kërkon tretman mjekësore, kjo është arsyeja

Nga Spitali i Gjakovës është raportuar se një e mitur ka kërkuar tretman mjekësor pasi që është shtatzënë.

E mitura ka njoftuar se qe dy vite është duke bashkëjetuar më një burrë, shkruan Gazeta Infokus.

“I dyshuari është arrestuar dhe i njëjti pas intervistimit në lidhje me rastin, është liruar”, thuhet në raportin e policisë.

Rasti po cilësohet si bashkësi jashtëmartesore me person nën moshën 16 vjeçare. /Gazeta Infokus/

Të tjera