Lajme

E mbyti me sëpatë qenin se lehte shumë (Video)

Autori: Gazeta inFokus 21:08 | 29 April 2017

Se Maqedonia është vend i çuditshëm vërtetohemi çdo ditë.

 Këtë e tregon edhe video e tmerrshme që shpërndahet në rrjetet sociale ku shihet një qen i ngordhur, i rrethuar me shumë gjak.

Aktori Visar Vishka ka shkruar ”Rri në kafe, vjen një manjak me sëpatë dhe me gjakftohtësi e mbyt qenin që ishte i shtrirë në tokë.”, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Të pranishmit ishin të shqetësuar shumë nga kjo pamje. /Telegrafi/

Etiketa:
Rritje e frikshme e kërkesave për kompensim të dëmeve të lehta

Të tjera