Rozë

E mbani mend Dona Zhurën, trashulluqen e serialit “Kloni”, ajo sot…(Foto)

Autori: Gazeta inFokus 11:01 | 03 May 2017

Imazhe nga përditshmëria që dallon shumë nga jeta në serial.

Sigurisht se të gjithë adhuruesit e serialit tejet të famshëm “Kloni” e mbani në mend aktoren Solange Couto e cila e luante rolin e personazhit të njohur si Dona Zhura.

Dona Zhura si njëri ndër personazhet më interesante të serialit ishte një grua e shëndoshë dhe shumë qesharake, shkruan rtv21.tv

Por, me kalimin e viteve aktorja ka bërë një transformim të pabesueshëm në pamjen e jashtme, e cila tani duket tejet mahnitëse dhe tërheqëse.

Do t’ju sjellim disa fotografi nga jeta e përditshme që tani ka aktorja braziliane.

SHKUNDEN ÇMIMET për Ramazan!

Të tjera