Rozë

E martuar për herë të gjashtë, Pamela shijon lumturinë krahë bashkëshortit

Autori: Gazeta inFokus 18:07 | 22 February 2021

Pamela Anderson po e shijon mjaftë dashurinë e saj me Dan Hayhurs.

Që kur u martun në dhjetor të vitit 2020, dyshja po publikojnë momente intime dhe mjaftë romantike së bashku

Që nga nata e martesës, ata po qëndrojnë në shtrat duke u shfaqur të dashuruar.

“Ne po punonim së bashku dhe ishim të ngujuar këtu gjatë Covidit. Ne jemi akoma të bashkuar. Nuk e kemi braktisur shtratin që prej Krishtlindjeve”, tha me shaka Anderson, duke e përqafuar burrin e saj.

“Unë jam pikërisht aty ku duhet të jem. Në krahët e një burri që më do vërtet. Ne u martuam në prag të Krishtlindjeve me bekimin e dy familjeve tona dhe të gjithë ata që njohim janë të lumtur për ne. Prindërit e mi u martuan pikërisht në këtë shtëpi dhe ata janë akoma bashkë”, vazhdoi ajo.

Çifti zyrtarizoi dashurinë e tyre me një ceremoni private në kopshtin e shtëpisë së familjes Anderson, me të cilën aktorja është shumë e lidhur.

“Unë mendoj se është një vend me fat. Është një pronë e bukur dhe Dan jeton këtu me fëmijët e tij. Ne jemi mirë. Preferojmë të jemi vetëm, por i respektojmë ata që na vizitojnë në shtëpi …”, përfundoi ajo.

Të tjera