Lajme

E madhe| Fillon ndërtimi i shtëpisë që premtoi Rita Ora

Autori: Gazeta inFokus 12:14 | 01 December 2019

Këngëtarja nga Prishtina, me famë botërore, Rita Ora, pati premtuar që do të nis ndërtimin e disa shtëpive.

Në mesin e tyre është edhe ajo e familjes Sala, nga fshati Pinar, shkruan gazeta inFokus.

E tanimë, kjo shtëpi ka filluar të ndërtohet.

Këtë lajm e ka dhënë i pari i Tiranës, Erion Veliaj, nëpërmjet një statusi në Facebook.
“?? – Rita Ora e mbajti fjalën menjëherë. Faleminderit goce!❤???????

Pas tërmetit, nisi rindërtimi i shtëpisë së Familjes Sala në fshatin Pinar, falë kontributit të vajzës tonë Rita Ora. ???

Ftoj të gjithë komunitetin e biznesit dhe personazheve të njohur të jetës publike, të cilët kanë mundësi financiare, që të ndihmojnë në kapërcimin e kësaj situate në kohë rekord”, ka shkruar Veliaj./Gazeta inFokus/

Të tjera