Rozë

E lagur dhe seksi, rikthehet modelja e njohur (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 08:16 | 13 September 2017

Ajo është njëra nder modelet më të njohura në botë.

Bëhet fjalë për bukuroshen Hope Beel e cila shquhet për linjat tejet sekis, shkruan Gazeta Blic.com

Në rrjetin social Instagram modelja publikon fotografi të shumta dhe komentohet shumë nga fansat për linjat trupore tejet bombastike.

-Advertisement-

Së fundmi në profinin e saj ka publikuar disa fotografi ku po i çmend të gjithë.

Kujtojmë që modelja është nga Amerika, edhe Amerika shquhet prej disa prej femrave më bombastike.

 

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Marsi sjell Magji në ETC

Të tjera