Rozë

E kritikojnë për veshjen e vajzës, Robert Berisha shpërthen i revoltuar

Autori: Gazeta inFokus 17:43 | 29 September 2021

Këngëtari Robert Berisha ka publikuar në rrjete sociale një foto të vajzës Renee, për ditën e parë të shkollës.

Ndjekësit dhe disa faqe në Instagram e kanë kritikuar për veshjen e saj, e cila shfaqet me barkun jashtë.

Këngëtari Robert Berisha ka publikuar në rrjete sociale një foto të vajzës Renee, për ditën e parë të shkollës. Ndjekësit dhe disa faqe në Instagram e kanë kritikuar për veshjen e saj, e cila shfaqet me barkun jashtë.

“Kjo foto është bërë para lagjes ku jeton Renee e jo në ditën e parë të shkollës. Në shkollën ku shkon, është amerikane dhe kanë uniformë o ju që merreni me vipa të bllokut, me fëmijë mos u merrni për klikime se herën tjetër nuk ju bëj tag po….”, ka shkruar Roberti.

Të tjera