Sport

A e keni ditur se aktorja e njohur është gruaja e Klitschkos? (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 12:17 | 29 April 2017

A e keni ditur se gruaja e Wladimit Klitschkos është aktorja e njohur amerikane, Hayden Panettiere

Klitschkos dhe Panettiere  janë së bashku që nga viti 2009, dhe prej tri vitesh kanë dhe një vajzë të vogël.

Lidhja e tyre nuk është se ka qenë gjithmonë e shëndetshme, pasi janë divorcuar për dy vite për t’u rilidhur sërish në vitin 2013.

Aktorja e njohur pritet të jetë sonte në Wembly së bashku me 90 mijë tifozë të tjerë në një nga ndeshjet më të bukura të boksit që kemi parë në vitet e fundit.

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera