Lajme

“E kallin Prishtinën”, spektakël me vetura për 12 vjetorin e pavarësisë (Video)

Autori: Gazeta inFokus 22:36 | 17 February 2020

Faqja në facebook “SpeedomaniaKS” apo “Maniakë të Shpejtësisë”, kanë bërë një organizim mjaft interesant për 12 vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Disa nga pjesëtarët e këtij grupi kanë dalë në rrugët e Prishtinës dhe po bëjnë gjiro me veturat e tyre.

E për ta bërë edhe me të mahnitshme këtë ata kanë marrë edhe mjete piroteknike shumëngjyrëshe.

“Pushtohet qyteti i Prishtinës nga SpeedomaniaKS “, shkruajnë ata./Gazeta inFokus/

Të tjera