Rozë

E ka trupin plot celulit dhe ka shumë kile, por po i çmend meshkujt e botës (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 11:53 | 14 May 2017

Ajo nuk ka trupin perfekt të një modeleje.

Mirëpo, Iskra Lawrence vazhdon të jetë njëra ndër modelet me format më bombastike që keni parë.

Këtë më së miri e dëshmojnë fotografitë seksi që ajo poston në rrjetet sociale.Iskra e ka dëshmuar se ani pse nuk ka peshën që duhet të ketë një modele, ajo vazhdon të jetë njëra ndër më të pëlqyerat.

Së fundmi ajo ka postuar disa fotografi ku shihet me të brendshme e duke vënë në pah format e saj.

Agon Gashi në mesin e 100 Liderëve të Rinj Global: Përzgjedhet në gjeneratën e vitit 2023 nga Forumin Ekonomik Botëror…

Të tjera