Sport

E jashtëzakonshme: Milani përmbysë Liverpoolin për dy minuta

Autori: Gazeta inFokus 21:46 | 15 September 2021

Liverpooli dhe Milani po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së parë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Anfield’, skuadra e Milanit e ka përmbysur rezultatin për dy minuta nga 1-0 në 1-2.

Golat për ‘rosonerët’ i realizuan Ante Rebic 42’ dhe Brahim Diaz 44’./Gazeta inFokus/

Të tjera