Sport

E JASHTËZAKONSHME: BESAR HALIMI i realizon Spanjës nga gjysma e fushës

Autori: Gazeta inFokus 22:17 | 31 March 2021

Spanja dhe Kosova po luajnë momentalisht në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror ‘Katar 2022’, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin olimpik të Sevillas, kombëtarja e Kosovës e ka ngushtuar rezultatin 1-2 në minutën e 69’.

Golin për kosovarët e ka realizuar Besar Halimi nga gjysma fushës./Gazeta inFokus/

Të tjera