Rozë

E harron Antonelën, Atdheu i kthehet Sarës: Më kishte marr malli për puthjen tënde

Autori: Gazeta inFokus 20:28 | 28 April 2021

Pas dy ditësh mungesë transmetimi është rikthyer programi ‘Përputhen’.

Në episodin e radhës u transmetua takimi i dy protagonistëve të shumë komentuar.

Atdheu dhe Sara kanë realizuar takimin e tyre i cili ishte fli.rtues dhe pr.ovokues.

Theksojmë se takimi i tyre vjen pasi Atdheu kishte një afirmitet më shumë me Antonelën nga takimi katër minutësh në studio dhe takimi jashtë programit.

Ndryshe, Sara dhe Atdheu kanë realizuar edhe takime tjera të cilët janë parë tejet të afruar me njëri-tjetrin.

Ajo e pyeti Atdheun: Të kishte marr malli për at puthjen qe bëmë, puthjen e parë.

“Tash po që më vure në siklet, PO”, ishte përgjigja e ti.

Të tjera