Rozë

E harroi Don Xhonin/ Ariana Lirey publikon FOTO nga shtrati me një tjetër mashkull

Autori: Gazeta inFokus 13:58 | 20 November 2023

Modelja ruse, Ariana Lirey, u bë një personazh i njohur në Shqipëri, pasi pati një lidhje me reperin kosovar, Don Xhon.

Mesa duket modelja e ka hedhur pas krahëve historinë e bujshme me artistin.

Para pak çastesh ajo ka publikuar një foto nga shtrati, ku shihet se ndodhet në krahët e një tjetër mashkulli.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Universiteti me i madh publik në SHBA në partneritet me Kolegjin Universum

Të tjera