Rozë

E gjeni dot se cila është moderatorja shqiptare në foto?

Autori: Gazeta inFokus 19:22 | 22 September 2022

Shpeshherë personazhet e ndryshëm bëhen nostalgjikë dhe rikthejnë foto nga fëmijëria.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe moderatorja Kiara Tito.

Ajo ka publikuar një foto teksa ka qenë e vogël dhe shihet se nuk ka ndryshuar aspak, por shihet në të njëjtat tipare, Kiara Tito është një emër mjaft i dashur e solare.

Gjithësesi për më tepër shihni e komentoni vetë./kryefjala

Të tjera