Rozë

E gërrditshme, e dashura e Arjonit të Përputhen harron t’i heq nënsqetullat

Autori: Gazeta inFokus 18:43 | 04 August 2021

Arjon Luli dikur beri shumë bujë në Përputhën, me skandalin që pat me Ana Lleshin, ku publikoj fotografin së bashku me të në shtrat.

Produksioni mori vendim që të dy të largohen nga programi, shkruan InfoKosova.

Pasi Arjoni u largua nuk vazhdoj shumë dhe u lidh me të dashurën aktuale Serenen.

Një fotografi e postuar ne rrjete sociale shihet Serena se kishte harruar t’i heq nënsqetullat.

Të tjera