Lajme

E FUNDIT/ Humb jetën pushuesi 21 vjeç në Durrës

Autori: Gazeta inFokus 15:31 | 26 July 2022

Rreth orës 14:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, është gjetur i pajetë, në breg të detit, shtetasi L. C., 22 vjeç, i cili dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e infarktit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Vazhdon… /Abc News 

Të tjera