Lajme

E fsheh drogën në ahur të bagëtive

Autori: Gazeta inFokus 10:10 | 02 May 2017

Policia e Kosovës ka njoftuar se ne fshatin Sovojë të Gjilanit ka konfiskuar 500 kg marihuanë të fshehura në tavolina druri

Tavolinat me marihuanë ishin të fshehura në një ahur bagëtish , transmeton Infokusi.com

Përveç marihuanës janë konfiskuar edhe një shishe qelqi Sefox me lëng ngjitës me brushë, dy rollne foli transparente najloni për mbështjellje, 9 komplete këmbë tavolinave si dhe katër copë shkumë me mbishkrim FOAM

Sipas policisë është arrestuar një person dhe me urdhër të prokurorit i njëjti dërgohet në mbajtje./INFOKUSI

Etiketa:
Gazetaria Digjitale – Profesioni i së ardhmës

Të tjera