Rozë

E etiketonin “të shëndoshë”/ Modelja i bën të pendohen, pëson ndryshimin drastik… (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 07:31 | 19 November 2020

Sophie Kasaei është zotuar të mos ndihet keq për “sprijat dhe lëkurën e saj” pas viteve me radhë duke luftuar me pasiguritë e trupit.

Në një postim sfidues që ndau me fansat të martën, ish-ylli i Geordie Shore, 31-vjeç, pranoi se për vite me radhë e “urrente trupin e saj” pasi shpesh etiketohej nga tjerët si një femër e “shëndoshë”.

Por Sophie shtoi se pasi humbi disa kilogramë, ka kapërcyer dyshimet e saj dhe ka mësuar të dashurojë format që tashmë të gjithë ia pëlqejnë.

Të tjera