Rozë

A e dini si e thërrasin njëri-tjetrin në Instagram Learta e Kushtrimi?

Autori: Gazeta inFokus 15:13 | 26 April 2017

Çifti simpatik Kushtrim dhe bashkëshortja e tij Learta janë shumë të përfolur në mediet rozë.

Çfarëdo që bëjnë ata bie në qendër të vëmendjes, transmeton Gazeta Express.

Por a e keni vërejtur një detaj në profilet e tyre në Instagram?

-Advertisement-

Ata të dy mbajnë emrin e njëri – tjetrit dhe një emoji diamant. Për më shumë shikoni fotot më poshtë./Gazeta Express/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Edhe një storie suksesi – PRINCE CAFFE lidh marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë më të madhe në Kroaci të shitjes me…

Të tjera