Sport

A e dini ku mund ta ndiqeni LIVE meçin mes Joshua dhe Klitschko?

Autori: Gazeta inFokus 21:19 | 29 April 2017

Rreth tre orë kanë mbetur deri në fillimin e meçit mes Anthony Joshua dhe Wladimir Klitschko

Dy boksierët e kategorisë së rëndë, duke filluar nga ora 22:45 në stadiumin legjendar ‘Wembley’, do të kërkojnë titullin e botës për peshat e rënda.

Tifozët në Kosovë këtë meç mund ta ndjekin drejtpërdrejt në platformën DigitAlb, në Supersport.

Agon Gashi në mesin e 100 Liderëve të Rinj Global: Përzgjedhet në gjeneratën e vitit 2023 nga Forumin Ekonomik Botëror…

Të tjera