Sport

E dashura e yllit të Real Madrid “djeg” Instagramin

Autori: Gazeta inFokus 21:06 | 02 March 2021

Modelja Sandra Garal dhe futbollisti i Real Madrid Marcos Asensio janë në një lidhje prej më shumë se dy vitesh dhe njihen si një nga çiftet më të bukur në botën e futbollit, duke tërhequr kështu vëmendjen e markave të njohura.

I tillë është rasti i firmës kolumbiane të rrobave të banjës ‘Agua Bendita’, e cila ka zgjedhur për fushatën e saj të fundit bukuroshen spanjolle.

Pak më herët, Sandra nuk hezitoi të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram një foto ku shfaqet duke treguar trupin e saj të shkëlqyeshëm ndërsa kishte veshur një bikini leopard.

Fotoja në fjalë ka marrë me dhjetëra pëlqime dhe komente.

Të tjera