Rozë

E dashura e Van Der Wiel zhvishet dhe “çmend” internetin (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 16:35 | 02 May 2017
E dashura e futbollistit holandez, Gregory van der Wiel, Rose Bertram, ka “çmendur” ndjekësit në Instagram me fotot e reja.

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Të tjera