Rozë

E dashura e Ronaldos këtë herë i lë pa gjumë ndjekësit! Thekson tiparet e formësuara trupore

Autori: Gazeta inFokus 19:39 | 12 April 2021

Si modele, ajo nuk është aspak e huaj për të treguar fizikun e saj mahnitës në rrjetet sociale.

Dhe Georgina Rodriguez nuk zhgënjeu derisa pozoi me të brendshme femrash të lezetshme nga një set fotografik muajin e kaluar.

E dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, 27 vjeç, u paraqit në një veshjet zi gjysmë të dukshëm ndërsa pozoi për kamerë duke e publikuar mazhin në Instagramin e saj.

Georgina lëshoi besim ndërsa spikati figurën e saj të bujshme në numrin e pakët të markës italiane të rrobave të plazhit e cila shfaqte një model me njolla dhe një dekolte të zhytur.

Bukuroshja spanjolle theksonte tiparet e saj me një paletë të hijshme të përbërjes, duke përfshirë një sy të tymosur dhe buzë me shkëlqim. Ajo shpesh tregon figurën e saj përrallore teksa pozon për marka të njohura.

Të tjera