Rozë

E dashura e Robert Berishës shfaq imazhe të reja pas konfirmimit të lidhjes

Autori: Gazeta inFokus 16:18 | 02 June 2022

Pasi konfirmuan se janë në lidhje, Robert Berisha me Laureta Maqedonci, nuk vonoi shumë dhe Laureta vjen me imazhe të reja.

Ajo duket tejet unike, në formë dhe e bukur, shkruan Kosovarja.

Sipër fotove Laureta ka vënë një emoji që përcjell puthjen.

Të tjera