Rozë

E dashura e Ledrit më në fund ‘thyen akullin’, zbulon barkun në bikini

Autori: Gazeta inFokus 23:31 | 29 June 2020

Sara Hoxha është e dashura e reperit të njohur, Ledri Vulës.

Edhe pse deri sonte nuk e patën pranuar lidhjen publikisht, videot e publikuara e kanë dëshmuar atë

Sara është një femër tejet atraktive, e kjo mund të shihet në ҫdo fotografi të saj.

Ditëve të fundit po përflitet se ajo dhe Ledri do të bëhen prindër.

Në foton e fundit, Sara është shfaqur me bikini dhe vërehet barku i saj i sheshët.

Të tjera