Rozë

“E bukura dhe bisha”, Fjolla Morina “çmend” ndjekësit me veshjen transparente (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 09:52 | 19 October 2019

Fjolla Morina ka zbuluar së fundmi se shumë shpejt do të publikojë këngën e saj më të re.

Madje këngëtarja ka postuar në profilin e saj në “Instagram” disa momente gjatë xhirimit të klipit.

Fjolla, e cila shquhet për format e saj bombastike, shfaqet e veshur me një veshje të bardhë transparente, duke “çmendur” kështu ndjekësit e saj.

“E bukura dhe bisha” , i shkruan një ndjekës. Ndërsa të tjerë i shkruajnë: “Super yllë. Lule”.

Gjithashtu ajo tregon edhe pak nga teksti i këngës: “Se un edi zemer zemer. Krejt ti per mu i len. Sa her t thirri t thirri zemer. Sa shpejt te un vjen?”.

Të tjera