Lajme

Dyshohet se u dogj një kabllo elektrike në Prishtinë, lëndohet një person

Autori: Gazeta inFokus 10:53 | 26 December 2021

Dyshohet se një kabllo elektrike është djegur tek Pallati i Rinisë në Prishtinë.

Sipas raportimeve të para dyshohet se nga zjarri ka mbetur i lënduar të paktën një person.

Policia ka bërë të ditur se njësitet e nevojshme kanë dalë në vendin e ngjarjes.

“Është raportuar një zjarr në Pallatin e Rinisë në Prishtinë. Policia dhe zjarrëfikësit janë në lokacion”, ka konfirmuar policia për Express.

Të tjera