Lajme

Dyshohet se një burrë vd*q nga kontakti me rrymën në Leposaviq

Autori: Gazeta inFokus 09:46 | 12 March 2024

Një burrë dyshohet se ka vdekur si pasojë e kontaktit me rrymën në Leposaviq.

Rastin në polici e ka raportuar një burrë.

“Njësitë relevante policore dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin  e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin policor.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Fillon aplikimi për Global Engineer Girls Kosova

Të tjera