Lajme

Dyshohet për një të vdekur në aksidentin në dalje të Klinës

Autori: Gazeta inFokus 22:35 | 27 September 2021

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e mbrëmjes së sontme në dalje të Klinës, gjegjësisht në pjesën e njohur si Perlina.

Në këtë aksident janë përfshirë dy automjete, një veturë dhe një autobus i linjës Istog – Prishtinë.

Si pasojë ka të lënduar, ndërsa Klina.info mëson se dyshohet edhe për një të vdekur.

Në vend të ngjarjes ka dalë autoambulanca, dhe njësitet e Policisë që po merren me hetimet.

Të tjera