Lajme

Dy të vrarë në një kazino afër kufirit të Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 12:52 | 15 February 2020

Sot në mëngjes ka ndodhur një ngjarje e rëndë në kazinon “Vegas” 12 km larg Bllacës ku mbetën të vrarë dy persona, afër kufirit Kosovës – Maqedoni Veriore.

Katër persona të armatosur me kallashnikov kanë hyrë ta grabisin kazinon.

Ata kanë vrarë njërin prej sigurimit të kazinos dhe një tjetër i cili për momentin po luante në një aparat,

Të tjera