Lajme

Dy të vdekur pas shkëmbimit me armë zjarri në Gjilan

Autori: Gazeta inFokus 10:26 | 16 May 2017

Dy persona kanë vdekur gjatë një shkëmbimi me armë zjarri në një lokal në Gjilan

Policia e Kosovës ka njoftuar se njëri nga viktimat ka ndërruar jetë brenda ne lokal ndërsa viktima tjetër gjatë trajtimit mjekësor në QKUK, transmeton Infokusi.com

Në vend të ngjarjes janë gjetur dhe janë konfiskuar 2 pistoleta 23 fishekë, 4 gëzhoja dhe 2 predha.

Me urdhër të prokurorit trupat e pajetë janë dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion. Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin./INFOKUSI

 

Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera