Lajme

Dy të vdekur në një aksident trafiku në Klinë

Autori: Gazeta inFokus 19:28 | 26 December 2021

Dy persona kanë vdekur në një aksident trafiku që ka ndodhur mes një kamioni dhe një veture.

Burimet bëjnë me dije se rasti ka ndodhur rreth orës 18:25 në magjistralen Pejë- Prishtinë, konkretisht në Klinë

Të tjera