Lajme

Dy shqiptarë u sulmuan nga serbët në veri, polici: “Pse me dalë në këtë situatë andej, mirë ta kanë bo”

Autori: Gazeta inFokus 13:26 | 01 June 2023

Dy shqiptarë janë sulmuar në afërsi të Urës së Ibrit nga serbët.

Por, zyrtarët policorë duket se nuk kanë qenë fort të shqetësuar me këtë sulm.

Njëri prej tyre dëgjohet në videon e Kohës duke i thënë të riut: “Pse je dalë në këtë situatë andej, boll mirë ta kanë bo”.

Ndërkohë, dy të sulmuarit janë dërguar në spital për të marrë trajtim.

Momenti:Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Disa këshilla të dobishme para ekspozimit ndaj rrezeve të diellit

Të tjera