Lajme

Dy persona plagosen në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 10:08 | 14 February 2020

Dy persona janë plagosur në Prishtinë, pas një mosmarrëveshje që ka ndodhur.

Ngjarja ka ndodhur të enjte rreth orës 17:00.

Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes njoftimit për medie, shkruan Gazeta inFokus.

Policia e Kosovës menjëherë ka dal në vendin e ngjarjes, ku kanë konfiskuar armën dhe menjëherë është arrestuar i dyshuari, kurse viktimat janë dërguar për tretman mjekësor në Emergjencën e Prishtinës./Gazeta inFokus/

Të tjera