Lajme

Dy persona humbin në Brezovicë, nisin kërkimet

Autori: Gazeta inFokus 20:25 | 12 January 2020

Këtë të diel, dy persona kanë humbur në malet e Brezovicës.

Mësohet se ata ishin pjesë e një grupi që kishin shkuar së bashku për “Hiking”, por që janë ndarë dhe nuk dihet ende vendndodhja e tyre.

Policia, FSK-ja dhe Zjarrfikësit janë lajmëruar për rastin dhe kanë filluar kërkimin.

Deri me tani  nuk ka detaje.

Për detaje të tjera, do t’ju mbajmë të informuar.

Të tjera